BARRİSOL  NEDİR ?

Barrisol  (diğer adıyla gergi Tavan), iki bileşenden oluşan çok hafif (m2 ye 200 gr ağırlık) her forma girebilen rengarenk ve modern bir asma tavan sistemidir. Bir çevre profili ve bir ışık Polivinil Klorür (PVC) membran parça içine uzanır .Yuvarlak Ditdörtgen kare kavisli dalgalı vs. olmak üzere her şekilde yapılabilir ve her şekle girer. Hafiftir ve pratiktir. Hijyendir temizlenebilir, toz zerrelerini tutmaz , yalıtkandır hava geçirmez, yanmazlık belgesi vardır, sağlamdır ve esnektir, hızlıdır bir kaç saat içinde çevreyi kirletmeden monte edilir. Diğer tavan sistemleri gibi her yıl boya bakım gerektirmez. Gergi – Barrisol sistemleri sadece tavanda değil , dekoratif bir şekilde duvarlardada uygulanabilir. Sonuç olarak,
barrisol  sistemleri, şekil, renk ve ışık açısından büyük bir özgürlük sunar .Gertav barrisol uygulama alanları - barrisol aydınlatma sistemleri, barrisol nasıl uygulanır.

BARRİSOL FİYATLARI

Türkiyedeki en uygun fiyat garantisi  vermemizin yanında fiyatlar proje bazlı hesaplandığından  ve metre kareye göre farklılıklar gösterdiğinden   telefon yada e-mail yolu ile bilgi alınmalıdır.

Güncel barrisol m2 fiyatı için tıklayınız